.

.

24 Парчиња/Set Обединетото Кралство Лондон Познати Знаменитости на Уметноста на Хартија Патување Сувенири Фрижидер Магнети ПОДАРОК ИДЕЈА

24 Парчиња/Set Обединетото Кралство Лондон Познати Знаменитости на Уметноста на Хартија Патување Сувенири Фрижидер Магнети ПОДАРОК

DEN 431.52
Количина на стоки


Ставка Опис
Тема : Велика Британија, Лондон
Материјал : Уметноста на Хартија, со Магнет во задниот дел
Мерење : 5.8 x 4.2 cm
Пакет Се Вклучени
24 x Уметноста на Хартија Фрижидер Магнети (Еден Сет)
Сувенир Фрижидер Магнети
Врати сеќавањата на вашиот туристички патувања со нашите шарени и атрактивни сувенири фрижидер магнети. Овие познати знаменитости се одличен начин да ве потсетам секојдневниот на оние возбуда и забава. Тоа е исто така одличен подарок за пријател, да се каже и споделување на своја приказна, додека сте биле во странство, да ги донесе поблиску до светот и сите негови можности.
Во прилог да се користи за фрижидер да ги собере сите видови на мали потсетници, тие се исто така големи декоративни додатоци на шкафче, file кабинет или било кој друг мазна метална површина дома или на работа за декорација цели.

Бренд Име:
Луди Неколку
Шема:
Сценско
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Возраст:
> 8 години
Лист Големина:
S
Спецификација:
Multi-piece Package
Тип:
Фрижидер Магнети
Магнетни Налепница Стил:
Ознаки за места
R

Тие исто така купуваат со овој производ