.

.

OKHOTCN Познатиот Јапонски Кујна Вкусни Суши Дома Декор Формулиран Платно Сликарство Постер на Ѕид Уметност 5 Панели Модерна Printings

OKHOTCN Познатиот Јапонски Кујна Вкусни Суши Дома Декор Формулиран Платно Сликарство Постер на Ѕид Уметност 5 Панели Модерна

DEN 465.00
DEN 816.00
-43 %
Количина на стоки


Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25cm, 20x30 20x40 20x50cm, 30x40 30x60 30x80cm
боја:
Формулиран
Бренд Име:
OKHOTCN
Стил:
Класични
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Предмети:
Уште живот
Форма:
Во комбинација
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
Платно Сликарство
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
R

Тие исто така купуваат со овој производ