.

.

JJ Airsoft MP5 Воздух Печат Млазницата

JJ Airsoft MP5 Воздух Печат Млазницата

DEN 335.52
Количина на стоки

Опис на производот Точка Име : JJ Airsoft MP5 Воздух Печат Млазницата Модел : JA-3707 Бренд Име : JJ Airsoft Материјал : ПОМ Должина : 20.3 mm Нето Тежина : 0.004 кг Бруто Тежина : 0.01 kg

Број На Модел На:
JA-3707
R

Тие исто така купуваат со овој производ