.

.

Авто КЛИМА Компресорот За Автомобил Мицубиши Pajero V32 2.5 L/3.0 L/.3.6 L MR149364 MR149363 MB878168 MB878170

Авто КЛИМА Компресорот За Автомобил Мицубиши Pajero V32 2.5 L/3.0 L/.3.6 L MR149364 MR149363 MB878168 MB878170

DEN 5760.00
Количина на стоки


Детали Точка БР. Г. ЅИД-MSB-0012 Име на Модел G. W.-10 PA15 C-1 PK - Компресор Тип 10 PA15 C AC КОМПРЕСОР Автомобил Производител ЗА АВТОМОБИЛИ МИЦУБИШИ Pully Дијаметар(MM) N/A Жлебови 1А Оценет Напон(V) 13 V ВЕТЕР : /GW(KG) 7.5/8 Ладилни R134a Боја Сребрена Потекло Кина(Копно) Година N/A Апликација ЗА АВТОМОБИЛ МИЦУБИШИ PAJERO V32 2.5/3.0/.3.6 ОЕМ БР. MR149364 MR149363 MB878168 MB878170 Пакет Големина 28cm x 26cm x 25cm
Ако у не може да се најде модел што треба , ве молиме контактирајте со нас. Skype : ivyzeng9
Испорака :
Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.
Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.
Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.
Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2-3working дена.
Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influnced
од страна на некои unctrolled фактори.
PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и
даноци за увоз во купувачите земјата.
Се враќа :
Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.
Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќе
Наплата тебе.
PS : 1.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.И ние ќе ви ги даде
целосна наплата.
2.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен
за таквата штета или изгубена.
3.Купувачот плаќа враќањето такси превозот.
Гаранција :
Ние и ветуваме да им понуди бесплатен замена рамките 15days од купат е приемот на производот.
Ако било кој дел е потребно да се биде заменет по производ е користена подолго време,ние ќе ви помогнеме
купувачот е да го добие,купувачот само треба да се обрне на пратката .
PS : 1.Купувачите треба да го врати производот во оригиналната услови.ние donot прифати оштетени
или се користат производот за слободна замена.
2.Купувачите ќе ги сноси shipmen трошоците за враќање.
Повратни информации :
Вашето одобрување и задоволство се многу важни за нас.
Добредојдовте на нашиот магазин,тоа е наше големо задоволство да ви даде нашата најдобра услуга.
Ако имате било какви прашање и проблем,ве молиме слободно да ни кажат и дозволете ни да ви помогне.
Ако имате било какви позитивни сугестии и dissatisfation,не информира нас,ние треба вашата поддршка и
ако ние не направиме ништо не се доволно добри,ќе го донесат вашиот позитивни предлози.
Контакт :
Skype : ivyzeng9
Alitalk : cn1510762213

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Година:
N/A
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Објектот Ширина:
26cm
Објектот Тежина:
7.5kg
Материјал Тип:
Железо
Име На Модел:
G. W.-10PA15C-1PK-
Специјални Функции:
ac компресор
Објектот Должина:
28cm
Објектот Висина:
25cm
Точка БР. :
Г. ЅИД-MSB-0011
Квалитет :
Прва Класа
Жлебови:
1PK
Автомобил Производител:
ЗА АВТОМОБИЛ МИЦУБИШИ
Pully Дијаметар:
N/A
Ладилни :
R134a
Компресор Тип :
10PA15C AC КОМПРЕСОР
Компресор Класа:
Висок квалитет
Пакет :
Тешко хартија кутија
Дел Бр.:
MR149364 MR149363 MB878168 MB878170
R

Тие исто така купуваат со овој производ