.

.

Бесплатен превозот CNC Mach3 USB Електронски Handwheel Прирачник Контролер MODBUS MPG + една поврзување caple

Бесплатен превозот CNC Mach3 USB Електронски Handwheel Прирачник Контролер MODBUS MPG + една поврзување caple

DEN 2399.04
Количина на стоки


Answer : ___________________________ Note :
1 USB Порт и 1 Com Порта се бара.
Дизајниран за МАХ 3 се Користат само
1 x Рака-тркала Прирачник Контролер
1 x поврзување на кабел
1. Итни Стоп
2. X, Y, Z и Оската Насочено Движење Контроли
3. Се Хранат Го Оценувате Контрола
4. Бутване Го Оценувате Контрола
5. Вретено За Контрола На Брзината
6. Вретено/Исклучување
7. Циклус На Проектот (G Код)
8. Stop(G Код)
9. Оригиналниот Точка
10. Движење Чекор
11. MPG Одберете
12. 3 Метри Долг Кабел

Тип:
Хибрид
Фаза:
2
сертификација:
CE
Бренд Име:
HYONGC
R

Тие исто така купуваат со овој производ