.

.

45pcs/многу Големо деца девојка 3.94 газа цвеќе без клипови за коса капчиња headband 18 Бои за да изберете Freeshipping

45pcs/многу Големо деца девојка 3.94 газа цвеќе без клипови за коса капчиња headband 18 Бои за да изберете Freeshipping

DEN 832.00
DEN 1002.72
-17 %
Количина на стоки


Вовед
1)Боја : 18 боја Алтернативни
2)материјал : газа,chiffon
3)Тежина : 4g/еез
4)ГОЛЕМИНА : 10cm=3.94"
5)пакување : 45pcs / OPP вреќа
( Ве молиме љубезно марка боја кога ќе го поставите цел ,или ние ќе ги испрати по случаен избор)
Превозот
1.Ние превозот сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ или Кина пост/Хонгконг Пост
Превозот way Delivey Times Hongkong пост/кина post15-25 бизнис days EMS5-9 бизнис days DHL3-4 работни дена 2.Понекогаш тоа може да потрае до 30 работни дена dute на строги обичај Инспекција. 3.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како"подарок", со ниска вредност. Врати 1.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние accpet се враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена,ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот. 2.Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.Ако заменетата не е достапно,тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. Повратни информации 1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди за Објект како што е опишано и Комуникација и превозот брзина . 2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе им обезбеди најдобри serive. Контактирајте со нас
1.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл.
2.Ние може да одговори e-mail во рок од 24 Часа.

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Rayon,Полиестер
Пол:
Девојки
R

Тие исто така купуваат со овој производ