.

.

Производство D форма нерѓосувачки челик жица формирање пролетта скок прстен

Производство D форма нерѓосувачки челик жица формирање пролетта скок прстен

DEN 5702.40
Количина на стоки


1.Опис На Производот
Карактеристики на нашите D форма скок прстен :
Разни видови на Г форма нерѓосувачки челик жица формирање пролетта скок прстен :
1.Апликации : Шатор,Crutch,апарати за Домаќинство,Осветлување,Автомобилската, медицински уред, електроника,канцелариски материјал, играчка,Види,итн
2.Жица со дијаметар : 0.08 mm-10мм. Кориснички
3.Материјали : усвојување на домашни и увезени swc, sus, swp, лесна челик жица, манган челик жица, фосфор бакарна жица, никел-обложено жица, поцинкувана жица, калај е оближена со бакарна жица, никел-обложено челик жица, не-магнетни не ' рѓосувачки челик жица, отпорни на топлина челик жица, дуплекс нерѓосувачки челик жица(отпорен на корозија и топлина отпорни челик жица), бронза, бакар, фосфор бакар, beryllium бакар. Легиран челик има 60 Si2 MNA, 60 Si2 CRVA, 55 Cr Si.мал часовник извори.
4.Површински третман : плоча злато, сребрена, бела, црвено жолта, сина, зелена, виолетова, црна, Никел-позлатен, хром-позлатен, оближена со цинк, сребро-позлатен, сребро-позлатен, позлатени, позлатени, сребро-позлатен,црна, полски, црна, полски, црна прав обложени,имитација позлатени и така натаму или како вашите барања . Сол спреј тест повеќе од 100 Х Изглед убава и светла.мал часовник извори.
5.Квалитет : добра цврстина и отпор со долг животен век,со ROHS,SGS,Дофат, Бирото,Veritas стандард.
2.Д Форма Скок Прстен Производ Покажува :
Други Г форма скок прстен референца :
3.Фабриката Проток :
4.Фабриката Сертификати
5.Плаќање Merthod S и shpping начини :
6.Finewe е Клиенти :
7.Контакт со нас на :
Цртеж или примерок ќе биде многу apprecaited ако може да се обезбеди. Каталогот ќе бидат обезбедени ако е потребно^.^

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Металугрија
Стил:
Цилиндар
Употреба:
Индустриски
Број На Модел На:
ПРЕПРАТЕНА-SP14035
is_customized:
Yes
Оптоварување Тип:
Д форма скок прстен
Жица со дијаметар:
1.5 mm
Надворешниот Дијаметар:
40mm
Место на Потекло:
Fujian, Xiamen
Употреба:
Д форма скок прстен
materail:
Не ' рѓосувачки челик 304
R

Тие исто така купуваат со овој производ