.

.

Машкиот Пенис Ракав Extender За Проширување Одложен Прстени За Обновливи Возрасни Интимни Производ Пенисот Прстен Петел Прстен Секс Играчки B2-36

Машкиот Пенис Ракав Extender За Проширување Одложен Прстени За Обновливи Возрасни Интимни Производ Пенисот Прстен Петел Прстен

DEN 1228.00
DEN 2408.16
-49 %
Количина на стоки


1.Материјал : Силикон
2.Модел : AB,AC,АД-ОС,BD,CD,ABCD
3.Големина на :
A : 13.5*3cm
Б : 13*4cm
C : 12*3cm
D : 13*3cm
1.Превозот 1.Брод во рок од 1-2 дена,Custom size цел може да ви треба 3-5 дена; 2.Safe пакет да се скрие производи,никој не ќе знае што е тоа. ние ќе се потрудиме да ги заштитите вашите тајни. 2.По Продажба на Услуги 1. Ако имате било какви прашања,ве молиме да ми кажете во што е проблемот. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши за прв пат,наплата тебе или ја на нова.
Ве молиме не го отвори спорот првиот! 2 Ако никој не ти одговорам онлајн на време,да ни Оставите порака,ние ќе ви одговори што е можно поскоро. 3.Повратни информации 1 Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас прво да се реши во мир и човечки начин,ние ќе наплата тебе или ја на нова. Ве молиме не го ослободи 2~3 ѕвезди повратни информации.тоа не е добро за да се решат проблемите. 2 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.За следна цел,ние ќе ви даде некои попусти или мали подароци.

боја:
AB, AC, АД-ОС, BD, CD, ABCD
Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
B2-2-36
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
GJHOND
Сексуално Сугестивна:
No
тип 1:
Одложена Ејакулација секс прстен
тип 2:
Гуми cockring
тип 3:
пенисот прстен
Функција:
Секс Играчки Секс Производи За Мажи
Функции:
Пенисот Прстени
Материјал:
силиконски ракав
R

Тие исто така купуваат со овој производ