.

.

50pcs 125khz rewritable T5577 rfid keyfobs/ознака за хотелски клуч

50pcs 125khz rewritable T5577 rfid keyfobs/ознака за хотелски клуч

DEN 1103.04
Количина на стоки


1. Материјал : ABS
2. Фреквенција : 125 KHz
3. чип : Оригиналот НА МЕЛ T5577 (најдобар rewritable чип)
4. Пакет се вклучени : 50pcs сина RFID keyfobs
5. Работен Режим : Read-write режими - Може да се користи во 125 KHz СМАРТ картичка Копир/ Duplicator
6. Капацитет на складирање : 330 малку (264 слободни малку достапност)
7. Читање на далечина е 0 - 10cm
Пакетот вклучува :
50pcs T5577 RFID rewritable сина 125 KHZ Keyfobs
Плаќање политика
1. Плаќање начин : Зачувам.
2. Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши.
3. Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со.
4. 24 часа техничар за поддршка и онлајн услуга,Внимателно го следи cargos додека не пристигна.
За превозот :
1. Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.
2. Во САД,Ние ќе ги искористиме Epacket превозот,потребни се околу 5~15 работни дена за САД.Сите други објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 3 работни дена, Тоа трае околу 8-19 работни денови (CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, ЕУ). друга земја 15-35 работни денови.
3. Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред.ако треба да брод на друга адреса,ве молиме контактирајте со нас.
4. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.
Политика на враќање :
1. Нашата цел е обезбедување на нашите клиенти 100% задоволство.
2. 7 Дена Гаранција за враќање на Парите и Полни Една Година Ограничена Гаранција од датумот на оригиналната набавка на телефонот.
3. Ние го прифаќаме враќа неискористени / неизпробван состојба со orignal пакување. Купувачот има одговорност да го испрати назад со снимени испорака со свој трошок.
4. За повеќе прашања,ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации :
1. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 постигнати
2. Ние секогаш сме подготвени да се биде во допир за да одговори на сите прашања или само да се види дека сите се одвива непречено. Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.
RFID 125 KHz Запишување Преработи EM4305 Близина контрола на Пристап ID ознака keyfobs знак-100pcs US$ 44.19 /многу
парчиња / многу
125 Khz TK4100 RFID Силикони Wristband x 10 компјутери (Сина боја) во US$ 16.88 /многу
парчиња / многу
10pieces/многу 125 Khz EM4100 RFID Хривнија Силикони Wristband Сина боја US$ 17.88 /многу
парчиња / многу
RFID Рачни Duplicator 125 KHZ Картичка копир писател+5pcs EM4305 rewritable ознаки+5pcs T5577 rewritable картички US$ 28.71 /парче
100pcs EM Дебели картичка 125khz clamshell безконтактни rfid Близина ID Картички со чип плоштадот серпентина TK4100 EM4100 US$ 29.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот RFID 125 KHz Запишување Преработи T5577 картичка Близина картичка за Пристап-20pcs US$ 12.88 /многу
парчиња / многу
TK4100 4102 /EM 4100 празно СМАРТ картичка Тенка пвц ID smart Картичка чип картичка 200pcs/многу бесплатен превозот САД$ 51.32 /многу
парчиња / многу
RFID Keyfobs ознака за H ID Копир/duplicator ABS Водоотпорен 125 KHZ US$ 12.98 /многу
парчиња / многу

Големина:
style 2
Број На Модел На:
T5577
Фреквенција:
125KHz
Бренд Име:
YARONGTECH
Контури:
Туѓо Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Прочитајте Опсег:
помалку од 10cm
чип:
T5577
Пердув:
rewritable
Фреквенција:
125KHz
Материјал:
ABS
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ