.

.

Произведени во Кина долго продолжување пролет со куки,долго продолжување пролет со куки за мотоцикл

Произведени во Кина долго продолжување пролет со куки,долго продолжување пролет со куки за мотоцикл

DEN 6129.60
Количина на стоки


1.Опис На Производот
Карактеристики на долго продолжување пролет со куки :
Разни видови на долго продолжување пролет со кука :
1.Апликации : Шатор,Crutch,апарати за Домаќинство,Осветлување,Автомобилската, медицински уред, електроника,канцелариски материјал, играчка,Види,итн
2.Жица со дијаметар : 0.08 mm-10мм. Кориснички
3.Материјали : усвојување на домашни и увезени swc, sus, swp, лесна челик жица, манган челик жица, фосфор бакарна жица, никел-обложено жица, поцинкувана жица, калај е оближена со бакарна жица, никел-обложено челик жица, не-магнетни не 'рѓосувачки челик жица, отпорни на топлина челик жица, дуплекс нерѓосувачки челик жица(отпорен на корозија и топлина отпорни челик жица), бронза, бакар, фосфор бакар,од не' рѓосувачки челик компресија пролет, beryllium бакар. Легиран челик има 60 Si2 MNA, 60 Si2 CRVA, 55 Cr Si.
4.Површински третман : плоча злато, сребрена, бела, црвено жолта, сина, зелена, виолетова, црна, итн., сол спреј тест повеќе од 100 Х Изглед убава и светла.нерѓосувачки челик компресија пролет
5.Квалитет : добра цврстина и отпор со долг животен век,со ROHS,SGS,Дофат, Бирото,Veritas стандард. 2.Производ Покажува :
Произведени во Кина долго продолжување пролет со куки,долго продолжување пролет со куки за мотоцикл
Други долго продолжување пролет со кука :
4.Фабриката Проток :
5.Фабриката Сертификати
6.Плаќање Merthods
7.Finewe е Клиенти :
8.Контакт со нас на :
Следниве детали се бара за цитат : Цртеж или примерок ќе биде многу apprecaited ако може да се porvide. Plz се чувствуваат слободни да контакт со нас, ви благодариме!!

DIY Материјали:
Металугрија
Стил:
Серпентина
Оптоварување Тип:
компресија
Употреба:
мотоцикл
Број На Модел На:
ПРЕПРАТЕНА-SP14037
is_customized:
Yes
Материјал:
Пролет челик
Жица со дијаметар:
0.6 mm
Должина:
75mm
OD:
6mm
Место на Потекло:
Fujian, Xiamen
Употреба:
долго продолжување пролет со кука
ОЕМ:
Добредојде
Површински Третман:
Никел,Цинк,Црна и бела(Како на клиент барање)
materail:
Нерѓосувачки челик,пролет челик,65mn
R

Тие исто така купуваат со овој производ