.

.

Микс Боја Овална Рефлексивни Монистра Акрилик Круг Чудо Монистра Бисер Бесплатен превозот 50pcs/ 19x 14mm

Микс Боја Овална Рефлексивни Монистра Акрилик Круг Чудо Монистра Бисер Бесплатен превозот 50pcs/ 19x 14mm

DEN 547.00
DEN 912.00
-40 %
Количина на стоки


Добредојдовте на Пра - моден

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Објектот Тежина:
2g
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Бренд Име:
TEVIDA
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Број На Модел На:
KG10138
дупка:
2mm
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
19x 14mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ