.

.

4-начин црево конектор со вентил 1/2 промена во 4/7 проток на вода поделени

4-начин црево конектор со вентил 1/2 промена во 4/7 проток на вода поделени

DEN 764.00
DEN 839.52
-9 %
Количина на стоки


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации 4999 4 * 7 конектор 4999 детали за производот

Тип:
Распрскувачи
Бренд Име:
ZY
Број На Модел На:
dF
Пластични Тип:
ПВЦ
Sprayer Тип:
пумпа
Материјал:
Пластични
Големина:
1/2''-4/7''
R

Тие исто така купуваат со овој производ