.

.

Freeshipping 8 Pack 18x3W RGB Долго Лента Led Ѕид за Миење Светлина Секоја ПРЕДВОДЕНА Може да Се Контролира Одделно Водоотпорен IP65 40 Степен

Freeshipping 8 Pack 18x3W RGB Долго Лента Led Ѕид за Миење Светлина Секоја ПРЕДВОДЕНА Може да Се Контролира Одделно Водоотпорен

DEN 41280.00
Количина на стоки

Спецификација за производ : Напон : AC90-240 V
Потрошувачка на енергија : 80 W
LED : 18*3 W RGB 3in1 Led диоди.Секоја предводена може да се контролира одделно
Зрак Агол : 40 степен
Работа на владата : DMX 512,Master/роб.звук активиран
DMX Канал : 02/03/05/06/08/09/18/54/56
0-100% dimmer,strobe
Изградена во 12 видови на фиксни работи промените ефект,може да додадете ефект исто така strobe
Изградена во 13 видови на прилагодите работи промените ефект,боја на позадина и водење на боја може да се одбрани од страна на клиентите,и да додадете strobe ефект.
IP ранг : IP65
Нето Тежина : 3.6 kg
Големина на : 100*7.5*13.5 см(L*W*H)

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
GIGERTOP
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
TP-WP18B
Име на производ:
18x3w Led Работи Пиксели Ѕид за Миење Светлина
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Напон:
AC90V-240V
Големина:
100*7.5*13.5cm(L*W*H)
Тежина:
3.6Kg
LED:
18x3W RGB 3in1 Led диоди
Потрошувачка На Енергија:
80W
Зрак Агол:
40 степен
DMX Канал:
02/03/05/06/08/09/18/54/56
Начин на пакување:
картонска кутија со пена во внатрешноста
R

Тие исто така купуваат со овој производ