.

.

3000mm HIWIN EGR30 линеарна водич железнички од тајван

3000mm HIWIN EGR30 линеарна водич железнички од тајван

DEN 7680.00
Количина на стоки

Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика.Како имаме долгорочна соработка на логистика .може да се купи воздух mail.Ако не се итни нашите производи.така имаме најдобрите превозот цена.како aliexpress платформа е автоматско поставување на превозот,дел од е во ред.линеарни водич може да бидат направени во Тајван. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .ние може да направи најдобро за вас
3.
Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1.ние можеме како што rquest.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.
Кога ќе го добиете на стоки, ве молиме дајте ни повратни информации, така што можеме да направиме некои корекции и да се обезбеди подобра услуга.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа. испорака : 1. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени.и ние сме многу среќни да се направи линеарна водич многу се вклопуваат со вас.кога ви требаат нашите производи итна. ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2.E-mail : e-mail од aliexpress 3.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас. Вашето мислење ќе биде многу greatful.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини.Тоа е десно.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга.EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже.можеме да го прифатиме 30 Попуст по наредби. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас.Trademanager : cn1000485769 2. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање .
Можете да го направите на плаќање онлајн со кредитна,
исто така можете да ја испратите на нашата сметка во банка од страна на ТТ или Western Union.кога ќе се обрне на aliexpress, ние лошо испратени треба стоки за превозот,тоа треба 1-3 дена,а потоа тие ќе испратени до вас . 100% Попуст по наредби.
Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог.

Водич Ширина или Дијаметар:
30
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ