.

.

ntparker ИТАЛИЈА стил кожа човек чевли лифт посочи пети чевли крокодил шема свадба чевли формално фустан чевли човек

ntparker ИТАЛИЈА стил кожа човек чевли лифт посочи пети чевли крокодил шема свадба чевли формално фустан чевли човек

DEN 3917.00
DEN 5760.00
-32 %
Количина на стоки

5=Нога Должина 26. Плаќање :
Можете да платите преку aliexpress Зачувам, или да платите со вашата кредитна картичка. Понекогаш може да биде малку доцнење поради викенд или државни празници.24 Инчен за вас.

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Висина:
Глуждот
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Број На Модел На:
во странска валута-084
is_handmade:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
Batzuzhi
Пети Форма:
Посочи Пети
Затворање Тип:
Чипка-Up
Вратило Материјал:
PU
Подигнете Тип:
Работа & Безбедност
Обвивка Материјал:
PU
Insole Материјал:
Гума
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Големина:
39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Сцена:
датум, бизнис
Материјал Технологија:
japanned кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Pleated
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пета Тип:
Плоштад пета
Подигнете Тип:
Моден Чизми
R

Тие исто така купуваат со овој производ