.

.

19 индустриски широк екран панел КОМПЈУТЕР, со 2 * PCI Проширување Слотови, Core 2 Duo Процесор, 4GB RAM, 120GB SSD, 2GLAN, 6*COM

19 индустриски широк екран панел КОМПЈУТЕР, со 2 * PCI Проширување Слотови, Core 2 Duo Процесор, 4GB RAM, 120GB SSD, 2GLAN, 6*COM

DEN 47856.00
Количина на стоки

===Ве молиме Контактирајте со Нас Пред Ставање Вашата Нарачка=== Обезбеди Сопствен Дизајн Услуги Доведе Time : 12 Работни Дена MOQ>5 единици ================================================================ IESP-5119-GM45-W-2 PCI 19-инчен Широк Екран Индустриски Панел КОМПЈУТЕР, со 2 x PCI Проширување Слотови Структура Преден Панел : Алуминиумски Панел ; исполнат w/ NEMA4 IP65 Шасија : Тешка челична шасија, Димензии : 470mm x 323.5 mm x 82mm Монтажа : Панел Монтажа Боја : Мет Црна Тежина : Околу 11 Kgs Систем на Податоци ПРОЦЕСОРОТ : Одборот Intel Core 2 Duo Процесор Чипсет : Intel 82 GM45+ICH9 M bios-от : 8 MB AMI SPI на Мониторите : 1~65535 дик/мин, програмабилни тајмер Графички : GMA4500 MHD DRAM : 4 GB DDR3 RAM Меморија : 120 GB SATA SSD (500 GB HDD изборен) Експанзија : 1 x МИНИ-SATA, 2 x PCI Слот Систем : WIN7/WIN8/WIN10 LCD LCD Големина : 19" TFT LCD, Широк Екран Резолуција : 1440 x 900 Светлост : 250cd/m2 Контраст Размер : 1000 : 1 Осветлување : LED Бои : 16.2 M бои Допир на екранот на Допир Интерфејс : USB Допир Светлина Пренос : 80% Допир Тип : Индустриски Одделение 5-wire Resistive екран осетлив на допир Живот Tiem : 35 милиони пати (Под 3-годишна гаранција) Систем за Ладење на ПРОЦЕСОРОТ Фан : Со ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење Задните I/O Ethernet : 2 x RJ-45 GLAN VGA : 1 x VGA Аудио : 1 x Аудио линија-out 1 x Аудио МИКРОФОН-во USB : 4 x USB 2.0 COM : 4 х RS232 (или 6 * RS232) COM : 2 x RS485 PCI Слот : 2 x PCI Слотови Моќност : 1 x DC Приклучок Копчето : 1 x ATX Копчето Power System Моќ Барање : +12~24 V DC за животна Средина и Оперативен Temp : -10°C ~ 60°C Релативната Влажност : 0% ~ 90% Релативна Влажност, Не-кондензирање Options ПРОЦЕСОРОТ : D2550 Процесор факултативна Монтажа : VESA (75mm x 75мм) изборен OEM/ODM : Обезбеди сопствен дизајн услуги

Пакет:
Yes
Тип:
Вградливи
Бренд Име:
HAOBA
Број На Модел На:
IESP-5119-GM45-W-2PCI
Тип:
индустриски компјутер панел
производител:
IESP Технологија
Производи Статус:
Акции
R

Тие исто така купуваат со овој производ