.

.

12 Нафта Печат O-Прстени Прашина Капа Cotter Копче Ореви Отстранување Puller ST0122

12 Нафта Печат O-Прстени Прашина Капа Cotter Копче Ореви Отстранување Puller ST0122

DEN 455.04
Количина на стоки


12" Нафта Печат O-Прстени Прашина Капа Cotter Копче Ореви Отстранување Puller ST0122 Отстранува масло и маснотии се печати. Лесен за Употреба, без Постигнувајќи Површини. Црна Оксид Заврши да се Спротивстави на Корозија . Одлично за заптивки кога се вратило не може да биде отстранета лесно. Две големина совети се вклопуваат речиси сите печат апликации. Целокупната димензии : 12" должина. Боја на единица Може да Варираат.
Превозот Услови PO Кутии - ве Молиме вклучуваат физичка адреса. Ве молиме овозможи 7-10 работни дена за испорака. Препорачана Превозот е достапен. Повратни информации & сервисот за Наш врвен приоритет е како се задоволни корисниците. Ако не се чувствуваат сте го добиле позитивен/5 ѕвезди на услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации, па ние може да го реши ова прашање веднаш. Ние ќе бидеме сигурни дека за да се направи тоа право. Ние ќе ја објавите Позитивни Повратни информации веднаш по предмети брод. Љубезно ве молиме да се врати на корист и пост позитивни/5 Ѕвезда повратни информации за нас откако ќе го добиете објект и се задоволни со вашето купување. Се враќа & Размена на Сите производи се нови во кутија и ние нудиме 14 ден политика на враќање. Ве молиме контактирајте со нас прво за сите враќа или размена како соодветна етикети се потребни. Backordered или Надвор од Акциите, Ние сме клириншката куќа на главните трговците и сите предмети се во акции по пат на оглас. По повод објект може да стане привремено недостапен или назад нареди. Ќе бидете известени ако таков е случајот и ќе добие целосна наплата во рок од 48 часа од купување, освен ако не изберете да се чека за објектот да се врати во парк. Ве молиме не го казнат нас ако ние мора да ви вратат како што е скоро невозможно да се задржи совршено точни смета за царинење на предмети. Се чувствуваат слободни да порака на нас, ние ќе ви одговориме во рок минути.

Бренд Име:
Octcaelum
Име На Модел:
Авто Поправка Алатки Серија
Објектот Должина:
40cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Волумен:
1
Материјал Тип:
Челик
Специјални Функции:
1
Тип На Објект:
Моторот Нега
Број На Модел На:
ST0122
боја:
Црна
Материјал:
Челик
Пакување:
Слајд Картичка
Место на Потекло:
Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ