.

.

(30pcs)трговија на Големо рачно изработени beaded шиење сребро кристално јасно кристал applique печ железо на фустани за WDD0137

(30pcs)трговија на Големо рачно изработени beaded шиење сребро кристално јасно кристал applique печ железо на фустани за WDD0137

DEN 2640.00
Количина на стоки


Тип На Производ:
Rhinestones
Големина:
4.5cm width x 16cm length
Техника:
Шие-На
Број На Модел На:
WDD0137
Стил:
Pointback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Бренд Име:
NBL-INC
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
боја:
Сребро поставување, јасно rhinestones
Употреба:
свадба фустан, вечер фустан, headband, торба..итн.
Пакување:
30pcs по многу
Минималната Количина:
1 многу
Материјал:
Кинески одделение На кристал, стакло
превозот:
UPS-от, FEDEX, DHL(3-8 дена)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ