.

.

4pcs CY-25A 25мм BCHY69 топката притисне јаглероден челик топката ролери рициново CY25A топката имајќи тркала за подвижни топката пренос на единици

4pcs CY-25A 25мм BCHY69 топката притисне јаглероден челик топката ролери рициново CY25A топката имајќи тркала за подвижни топката

DEN 201.60
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$9.5 /10pcs
$17.67 /10pcs
$15.9 /5pcs
$1.45 /4pcs
$3.75 /4pcs
$0.88 /peice
$7 /8pcs
wy-приклучок-крај
КИП-25 A 25мм топката притисне јаглероден челик топката трансфер ролери,CY25 A топката единица имајќи за подвижни топката пренос на единици
BCHY 69
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Исто така, постојат и други модели за избор од :

Тип:
Прозорецот Ролки
Број На Модел На:
КИП-25A BCHY 69 КИП 25A CY25 НА КИП 25
Материјал:
Јаглероден Челик
is_customized:
Yes
Бренд Име:
AHCELL
Главната Топката Големина:
25.4 mm , 1 инчен'
Главната Топката Материјал:
Лесна Челик
Препорачан капацитет вчитување:
25kgs
Max. вчитување капацитет:
30kgs
R

Тие исто така купуваат со овој производ