.

.

Дизајн вистински кожен женски паричник девојка за гроздобер Првиот слој на кожа масло шанса масло cowhide плик жените карта носителот

Дизајн вистински кожен женски паричник девојка за гроздобер Првиот слој на кожа масло шанса масло cowhide плик жените карта носителот

DEN 2129.00
DEN 2504.64
-15 %
Количина на стоки


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количина вино црвено 14 црна 13 пурпурна 7 браун 5 плитко се зголеми 16 темно сина, 7 портокал 5 овошје зелена 3 turquoiseturquoise 8 детали за производот
За Стоки Приемот На објектот е строго селектирани и пакувани во оригиналната состојба пред превозот. Гаранција : 7 дена се Врати за Наплата/ 1-година Поправка. Врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање на стварта. Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нов или да го вратите за целосна наплата. Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас за брза размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата.(Купувачот е одговорен за поштарина) Сепак, испорака такси нема да бидат вратени, ако сте само не satified со предмети, не се неисправни на патот или квалитетот проблем. Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот на производи и Назад. За Царинската Ние ќе бидат завршени во согласност конвенционален начин и ќе ги прогласи за да се минимизира вашиот увоз доход, и ја прогласи ниска вредност. Вие сте одговорни за никакви дополнителни трошоци, како што давачки, давачки, ДДВ, или тарифи за примање на овој тип на производи во вашата земја. Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (во однос на означување, пакување, декларации, фактури, и сл.) во полето за коментари во текот на исходот. Ние сме повеќе од среќни да го следат вашите упатства. На вреднување Прво, ние ќе се обидеме потрудиме за услуги на клиентите. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ И 5 ЅВЕЗДИ, АКО СТЕ ЗАДОВОЛНИ СО НАШАТА ОБЈЕКТИ И УСЛУГИ. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Навремена комуникација најдобро може да го реши проблемот.

Тип На Објект:
Паричникот
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Првиот слој на кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Објектот Висина:
2.5cm
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Моден
Материјал Состав:
Првиот слој на кожа
Внатрешни работи:
Патент Poucht,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,За Држачот,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел
Објектот Тежина:
120 g
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
10 cm
Бренд Име:
Земјата се каже
Декорација:
Никој
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Затворање Тип:
Не Патент
Пол:
Жените
Моден Елемент:
боја блок
виткање број:
виткање број
Обликот:
Вертикална
затворање метод:
облечени покрие тип
кеси цврстина:
Мека
торба внатрешната структура:
други, големи газа џеб, слика место, тајна џеб, промена на место
Поставата:
Вистинска Кожа
R

Тие исто така купуваат со овој производ