.

.

Русија љубов мечка ноктот мода бејзбол капа русите маскота мечка шепа мрежа шапка 4color 1pcs сосема нов пристигне

Русија љубов мечка ноктот мода бејзбол капа русите маскота мечка шепа мрежа шапка 4color 1pcs сосема нов пристигне

DEN 511.00
DEN 623.04
-18 %
Количина на стоки


Русија љубов мечка ноктот мода бејзбол капа русите маскота мечка шепа мрежа шапка 4color 1pcs бесплатен превозот
сите бои на продажба ,па некои боја ќе се распродадени ,ако сакате боја не е во парк,јас ќе ве известиме веднаш пошта,ако сте долго време не одговори ми,ве молам дозволете ми да го замени друга боја
кога ќе цел,pls забелешка сакате боја ,ако не се случајни испорака
производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество прилагодливи . канџи : бела и црна ноктот 21318 прилагодливи . канџи : црно-матрица бела ноктот 45637 прилагодливи . канџи : сива 888 прилагодливи . канџи : црвена 888 детали за производот
драг пријател
02.06-02.25 е нашата Кинеската Нова Година празник
сите прашања ќе бидат разгледани во текот на работниот ден
се надевам дека ќе може да се разбере
убав ден
продавачот
Kagenmo Бренд Вовед
Kagenmo е роден во 2012 година во Провинцијата Guangdong Qingyuan град на мали работилници. Скоро пет години е посветена на производство и развој на капи. Професионална изработка на безбол капи, спортски капи, рибар шапка и така натаму. Постојниот висок квалитет партнер фабрики. Корпоративна култура : Од основањето на компанијата, која Секогаш ги почитуваат квалитетот на прво место, клиенти прво, кредибилитетот на првата цел. Да се изгради на Кина професионални ззп бренд како цел. Прв клиент : слушање на клиентите гласот, за да се исполнат барањата на клиентите, да надмине очекувањата на клиентите. Задоволството на клиентите е нашиот желба, клиентот доверба е нашата извршување, да се фокусираат на корисниците да се создаде прва класа производи, е нашиот заеднички очекувања. Бизнис цели : да ја направи Кина прва класа шапка производители.

Тип На Објект:
Безбол Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Kagenmo
Пол:
Унисекс
Шапка Големина:
една големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Рака Тип:
прилагодлив
обод шапка стил:
широк обод
Големина:
adjustable
круна стил:
КУПОЛАТА
облик:
станот гребенот
капа стреи ширина:
16cm
капа стреи должина:
8cm
Обемот:
55-59cm
прилагодлив:
Имаат
R

Тие исто така купуваат со овој производ