.

.

M700 uhf vhf 144/430MHz Мини Двојна бенд универзален автомобил аматерски радио антена PL259 конектор

M700 uhf vhf 144/430MHz Мини Двојна бенд универзален автомобил аматерски радио антена PL259 конектор

DEN 1200.00
Количина на стоки


ЕЛЕКТРИЧНИ СПЕЦИФИКАЦИИ
Фреквентен Опсег
144/430 MHz(VHF136-174 MHz UHF400-470 MHz) Добивка
3d Bi/5.5 d Bi
V. S. W. Р
Текст Отпорност
50Ω Зрачење
Omni
Максимална Моќност-watts
100 W
Поларизација
Вертикална
Осветлување Заштита
Директни Земјата
МЕХАНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ
Конектор Тип
М-тип(PL259 UHF)
Radome Материјал
Нерѓосувачки челик
Нето Тежина
0.2 kg
Должина
48cm
Дијаметар на Шасија
Ø20±0.2 мм
1. ПАКЕТ
Речиси на нашите производи се користат природен пакет.
2. LEADTIME
3 дена по уплатата примени.
3. ПРЕВОЗОТ МЕТОД
Побрз економски КИНА пост прво за бесплатен превозот.
Комерцијални изразат како што курирската служба DHL, EMS, Fed Ex, итн. како ваш избор.
4.ПЛАЌАЊЕ
Прифаќаме само Зачувам на Aliexpress.
Нашите цени НЕ вклучуваат никаква царина или данок.
Ве молиме да бидат одговорни за сопствени данок, ако вашиот локален обичај наплаќаат некои сопствени данок.
5. Се ВРАТИ и ГАРАНЦИЈА
100% КК проверка пред пратката.
Прифати размена во рок од 7 работни дена откако сте ја добиле.
Антени и други додатоци 6 месеци гаранција, рипитерите 1 година.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. нашата услуга representitive ќе ви помогне.
Купувачи се одговорни за враќање такси превозот на гаранција предмети и да се врати ставки со соодветен пакет.

Бренд Име:
LINATCHO
Број На Модел На:
M700
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ