.

.

100pcs/многу БОЛЕСТ Потврди M42 Објективот на за Canon EOS Бунтовнички Бакнеж планината адаптер прстен w/ чип XSi 50d 60d 500d 600T1i T2i 1D 5 6D

100pcs/многу БОЛЕСТ Потврди M42 Објективот на за Canon EOS Бунтовнички Бакнеж планината адаптер прстен w/ чип XSi 50d 60d 500d

DEN 21600.00
DEN 28799.52
-25 %
Количина на стоки

88 /многу
10 парчиња / многу
DHL бесплатен превозот + следење на број 100pcs S големина за Nikon SLR фото апарати ракав Мека торба D3100 D5100 SLR камера торба пренослива торба US$ 489. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Нашиот систем ќе ја напуштат повратни информации автоматски откако ќе се плати.
-Само прирачник фокусирајќи се на располагање.4
КОМПАТИБИЛЕН СО :
Сите M42 леќи. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
-Обезбедува потврда сигнал. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.99 /парче
промет на големо со бесплатен превозот 100cps/многу Камера eyecup пронаоѓачот на изглед за заштита покрие DK-21 За Nikon D200 D300 D90 D80 D7000 D600 US$ 79. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.99 /многу
10 парчиња / многу
бесплатен превозот 1pcs ES-62 Леќи на Камерата Худ Навој Планината за canon EF 50mm f/1.
Враќање/Поврат :
1. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.8 II Објективот US$ 3. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС , по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Време На Испорака :
Локална Тарифа & Даноци
Ако вашата земја задолжен за секој увоз тарифа или даноците, тоа е ваша одговорност е како граѓанин да плати за тоа.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.)
за EOS 5 D / 5 D Mark II / 7d
за EOS 10 D / 20 D / 30 D / 40 D / 50 D / 60 D
за EOS 300 D / 350 D / 400 D / 450 D / 1000 D / 500 D / 550 D /600 D / 1100 D
ОСВЕН за EOS 30, 30 V & 33 V
(НЕ ОДГОВАРААТ ЗА 650 D,700 D)
Пакетот вклучува :
100xm42
ако ви требаат повеќе, pls контактирајте со нас, ние може да ви даде најдобра цена : )
бесплатен превозот 10pcs/многу 52mm Зелени Леќи на Камерата Филтер MC УВ Филтер за canon nikon pentax US$ 39. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.99 /многу
10 парчиња / многу
Bluw автоматско кафе мешање шолја кафе lounged US$ 12.99 /многу
100 парчиња / многу
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Гаранција
1.

Бренд Име:
Foleto
Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
M42 Завртка
квалитет:
Висок
превозот:
брзо
Тип:
M42 Завртка
Услуга:
пријателски
MOQ:
100
metiarial:
Метал
одговараат за:
објектив за canon
is_customized:
Yes
Калибар:
50d 60d 500d 600T1i T2i 1D 5 6D
R

Тие исто така купуваат со овој производ