.

.

Животно Серија Перница опфаќа 45*45см Прекрасна Птица Слон Желка Верверица Шема Автомобил Отворено Дома Декорација Фрли навлаки

Животно Серија Перница опфаќа 45*45см Прекрасна Птица Слон Желка Верверица Шема Автомобил Отворено Дома Декорација Фрли навлаки

DEN 172.00
DEN 239.52
-28 %
Количина на стоки


Животно Серија Перница опфаќа 45*45см Прекрасна Птица Слон Желка Верверица Шема Автомобил Отворено Дома Декорација Фрли навлаки
1. Перници големина 45СМ×45СМ (Рачно изработени од 1 до 2 cm грешка)
2. Перница поклопецот е еден двострано печатење,назад е Беж
3. Невидливи патент на долната страна на Перница залив
4. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење.
5. Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа Само може да се провери порака во
Кина,но не може да се Провери на превозот порака во вашата земја.
(Ние сме една мала тајна,ние може да DIY.) Производ Детали Слики
Ве молиме имајте во предвид : 1. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење. 2. Ние обично брод во рок од 3 дена.(Освен празник) 3. Можете да контактирате со нас во секое време,кога ќе не прими стоката или стоката има проблем.Ве молиме не прашувај за спорови и лоши рецензии.Ние ќе го реши проблемот за вас. Ни даде 5 ѕвезди ве молиме,ви благодарам многу!

Големина:
450mm*450mm
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Y4156
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7inch
ОТВОРЕТЕ:
Zip
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче,Фестивал
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
боја:
Шарени,Црна,Беж
Шема:
Цртан Филм Слон,Був,Ballonn,Симпатична Печатење
R

Тие исто така купуваат со овој производ