.

.

50 x 15ml Црна Празна лак Шише 15cc Црни нокти емајлирани Садови црно стаклено шише со четка капа

50 x 15ml Црна Празна лак Шише 15cc Црни нокти емајлирани Садови црно стаклено шише со четка капа

DEN 3000.00
Количина на стоки


1, Точка име : 15ml стаклено шишенце, 15ml лак шише, козметички пакување,козметички сад,лак сад
2, Боја на шишето : Црна
4, со Дијаметар од шишето : 32-милиметри
5, на Висина од шишето : 75mm
6, Боја на капа : Црна

Број На Модел На:
NP007
Големина:
15ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
боја:
Црна
Капа:
Пластична капа
Капацитет:
15 ml,15 cc, 1/2 оз
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ