.

.

Висок квалитет, 3 Трокреветни Глава Жешка Чевли Флеш Стојат Адаптер/Заградата/Планината Активирањето/чадор држач за Светло Стојат

Висок квалитет, 3 Трокреветни Глава Жешка Чевли Флеш Стојат Адаптер/Заградата/Планината Активирањето/чадор држач за Светло Стојат

DEN 282.72
Количина на стоки


3 Трокреветни Глава Жешка Чевли Флеш Стојат Адаптер/Заградата/Планината Активирањето/чадор држач
Карактеристики :
1. Направи на сите-метални материјали, издржливи; само 120g, лесно да се носат.
2. Со три независни прилагодливи метал топла чевли, можат да поддржуваат различни видови на професионални флеш.
3. Со чадор дупка во центарот на градот, овозможува флеш место поблиску до центарот.
4. Со 3/8-1/4" адаптер завртка, може да поддржува различни видови на 1/4" или 3/8" светлина стои или tripods.
Се применуваат за :
Може да&n 580 EXII/580 EX/550 EX/540 EZ/430 EXII/430 EX/420 EX/380 EX
Nik&n SB910/SB900/SB800/SB700/SB600/SB80 DX/SB28/SB26/SB24
Pentax AF540 FGZ/AF500 FTZ/AF360 FGZ/AF330 FTZ
&lympus F50 R/F36 R
Metz AF58/AF50/AF48/AF44
Nissin DI866 Серија / DI622 Серија / DI466
Сигма EF540/EF530/EF500
Vivitar 285 Серија / 283 Серија
Пакетот Вклучува :
1* i Shoot Сите-метал Три Топла Чевли Планината Адаптер Е-ST
(Другите ставки во листата се само за референца, не се вклучени)
Погоден за :
Флеш Носителот Заградата Светлина Стојат

TTL:
No
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
3
Компатибилен Камера Бренд:
Lumix,NIKON,Олимп,Pentax,CANON
Екранот:
No
Бренд Име:
хари добро
R

Тие исто така купуваат со овој производ