.

.

SS304 Нерѓосувачки Челик Пеперутка вентили

SS304 Нерѓосувачки Челик Пеперутка вентили

DEN 1968.00
Количина на стоки

SS304 Нерѓосувачки Челик Пеперутка вентили
КУПУВАЧОТ Е ОДГОВОРЕН ЗА СИТЕ ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО ТРОШОЦИТЕ. ТРОШОЦИТЕ ЗА ПРЕВОЗОТ СЕ УТВРДЕНИ ОД СТРАНА НА ЛОКАЦИЈАТА НА КУПУВАЧОТ И ТЕЖИНАТА НА ОБЈЕКТОТ СЕ ПРОДАВААТ.
ПРЕВОЗОТ НЕ ЌЕ СЕ СЛУЧИ ДОДЕКА УПЛАТА.
ВНИМАНИЕ МЕЃУНАРОДНИ КУПУВАЧИ : ВЕ МОЛИМЕ ВНЕСЕТЕ ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ И ПРЕВОЗОТ АДРЕСА, ПА НИЕ МОЖЕ ДА СЕ ДОБИЕ ОБЈЕКТ ИСПРАТЕНИ ДО ВАС. НЕ ЗАБОРАВАЈТЕ ЗА СИТЕ ДРУГИ
ДАВАЧКИ КОИ СЕ НАПЛАЌААТ ОД СТРАНА НА ПРЕВОЗНИКОТ. ОВА Е НЕШТО ШТО НИЕ НЕМАМЕ КОНТРОЛА НАД И Е ДОПОЛНИТЕЛЕН ЦЕНАТА НА ПРЕВОЗОТ.
НИЕ ЌЕ РЕФУНДИРАЊЕ НА ВАШИТЕ ПАРИ, АКО ОБЈЕКТОТ ЌЕ ПРИМИТЕ НЕ РАБОТАТ НА СИТЕ, ОСВЕН АКО ТОА БЕШЕ НАВЕДЕНА КАКО "ДЕЛОВИ САМО" ИЛИ "НЕ СЕ ВО РАБОТНА СОСТОЈБА."
КУПУВАЧОТ ЌЕ БИДЕ ОДГОВОРЕН ЗА СИТЕ ВРАТИ ТАКСИ ПРЕВОЗОТ. ОТКАКО ОБЈЕКТ СЕ ПРИМЕНИ ВО НАШАТА ЛОКАЦИЈА НИЕ ЌЕ ИЗДАДЕ НАПЛАТА.
ПРЕДМЕТИ МОРА ДА СЕ ВРАТИ ВО РОК ОД 14 ДЕНА ОД ДЕНОТ БЕШЕ ДОСТАВЕНА ДО КУПУВАЧОТ.
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ Е МНОГУ ВАЖНО ЗА НАС. ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ ДА НИ ИСПРАТИТЕ Е-МЕЈЛ ИЛИ ПОРАКА ПРЕКУ EBAY ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА, КОМЕНТАРИ, ИЛИ ПРОБЛЕМИ.
КУПУВАЧИ : ПРОВЕРЕТЕ НАШИТЕ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ И ПОНУДА СО ДОВЕРБА. НИЕ НЕ ЌЕ ЈА НАПУШТАТ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА КУПУВАЧИТЕ, ДОДЕКА НИЕ ГО ДОБИЈАТ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ. ТРЕБА ПРОБЛЕМ СЕ ЈАВУВААТ ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ
НАС ПРЕД ДА ЗАМИНЕ НЕУТРАЛЕН ИЛИ НЕГАТИВЕН ФИДБЕК; ОВА ЌЕ НИ ОВОЗМОЖИ ДА РАБОТАТ СО КУПУВАЧОТ ЗА ДА ГИ РЕШИ СИТЕ ПРОБЛЕМИ.
БИДЕТЕ СИГУРНИ ДА ДОДАДЕТЕ НИ ЗА ВАШИТЕ ОМИЛЕНИ ЛИСТА И ПРОВЕРЕТЕ ГО НАШИОТ ДРУГИ ПРЕДМЕТИ!
Ви благодариме за гледање на нашата листа!
Вие сте добредојдени за да се види други објекти ги продаваат. Ако имате било какви прашања ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од се - Ние сме секогаш среќни да одговориме на вашите прашања.

Спецификација:
DN50, DN65, DN80
Притисок:
Среден Притисок
моќност:
упатство
Температура на Медиумите:
висока температура
Структура:
Дијафрагмата
Медиуми:
Вода
Бренд Име:
joto вентил & пумпа
Тема Тип:
G
Број На Модел На:
SMS
Actuator Режим:
Без Прирачник И Упатство
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304
R

Тие исто така купуваат со овој производ