.

.

1200mm HIWIN MGR12 линеарна водич железнички од тајван

1200mm HIWIN MGR12 линеарна водич железнички од тајван

DEN 4392.00
Количина на стоки


- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.ние можеме како што rquest. 100% Попуст по наредби.

Водич Ширина или Дијаметар:
12
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
MGN
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ