.

.

Бесплатен Превозот 70mm Магија Магнет Магнетни Флексибилни Голф Лифт Tee Чекор 10pcs/Многу

Бесплатен Превозот 70mm Магија Магнет Магнетни Флексибилни Голф Лифт Tee Чекор 10pcs/Многу

DEN 912.00
DEN 959.52
-5 %
Количина на стоки

Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот., Улица, Град, Регион и држава. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно, Ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. 12 месеци Производителот . Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Ние прифаќаме Alipay,И сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите е-мејл ќе се одговори во рок од Еден работен ден. Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!
Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА.
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Или не, ве молам, точно пред исплата. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Внимание За Руски Пријатели :
1. Купи со доверба!
2. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
3. Ние Брод на Светот, освен Кина. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
3. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).торба торба торба детали за производот
Опис : Tee ги исполнува без отпор на влијанието и е лесно да се држи на и исклучување на уредот Користење на магнет, на tee ги исполнува толку малку отпор на топката може да лета неверојатно подалеку од вообичаеното Магнет голф tees се далеку од тоа да биде изгубена далеку, бидејќи на detaching глава, која е направена на магнет, поврзани со string има добри издржливост и економска ефикасност
Спецификација : Висина : 70mm Боја : Повеќе бои како што се гледа на слика Materiral : Пластични капи и магнети
Пакет се Вклучени : 10 x Голф Tee (Ние испрати 10 од случаен боја)
Нашата услуга :
Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!
.

Бренд Име:
PGM
Број На Модел На:
T113
Материјал:
Пластични
различни:
голф tee
Материјал:
Пластични
R

Тие исто така купуваат со овој производ