.

.

Бесплатен Превозот!!! 5pcs DS18B20 температура контролер / AT89C2051 микроконтролерски (резервни делови)

Бесплатен Превозот!!! 5pcs DS18B20 температура контролер / AT89C2051 микроконтролерски (резервни делови)

DEN 1204.00
DEN 1416.00
-15 %
Количина на стоки

Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил.

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Нови
Тип:
Карактер
R

Тие исто така купуваат со овој производ