.

.

Фабриката за директна продажба 18W Единствена Боја Par 56 предводена подводни базен басен светла led базен светлина 252pcs led бесплатен превозот

Фабриката за директна продажба 18W Единствена Боја Par 56 предводена подводни базен басен светла led базен светлина 252pcs led

DEN 3590.00
DEN 4224.00
-15 %
Количина на стоки

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Животниот век : 50000-60000 часа
6. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Емитуваат Боја : Топло Бела / Кул Бело / Жолта / Црвена / Зелена / Сина
5 .p
Answer : ___________________________ Note :
1,производ само може да се користи во подводниот ,кои не можат да се испитаат или да се користат до бидете сигурни дека за да се инсталира на водоотпорен светилки и фенери,инаку лесно да се предизвика штета на висока температура.
Враќање
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Pls се чувствуваат слободни да контакт од порака, така што може да се надоврзе.И одговор на вашите повратни информации на. Ние само брод да се потврди цел адреси.00 /парче
Фабриката за директна продажба 12 V LED базен светлина подводни светилки PAR56 72 W(24*3 W) RGB,Содржи далечинскиот управувач бесплатен превозот САД$ 135. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Влезен Напон : 12 V
4. Излезна Моќност : 18 W
3. Димензија : 178x114mm
7 . Прозрачна Флукс : 1200 LM
2. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само враќање на објектот цена, не вклучувајќи го и оригиналот на превозот.00 /парче
Фабриката за продажба led базен светлина 54 W (18*3 W) RGB Par56 12v лер подводни светилки ,Содржи далечинскиот управувач бесплатен превозот САД$ 125. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Вие се согласувате да ги сите. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Материјал : стакло
Превозот методи :
Ако сте од САД,ќе испрати ЕМС или DHL,само да потрае околу 10 работен ден,
Ако сте од друга земја,ние ќе ја испрати на пратката од страна на регистрирани Воздухопловната од страна на поштата,
Ќе биде потребно повеќе време,ви благодариме
Услуга :
Ставката што сте ја купиле има 7 дена пари назад, 14 дена размена и една година поправка на гаранција.
Ако имате било какви прашања или поддршка потребни од нас, ние ќе одговор во рок од 12 часа бизнис време
Како нов член,јас ќе дадам се од себе за мојот клиент,па ако имаш било каков проблем,ве молиме кликнете на "барај прашање",јас сум многу мило да го побара вашето прашање и да го реши вашиот проблем
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка НСД на 5.

Тип На Објект:
Подводни Светилки
Бренд Име:
LUALS
Карактеристики:
12v лер подводни светилки
Тело Материјал:
Стакло
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1 години
Примена:
Базен
сертификација:
ROHS
База Тип:
Оптоварување
Напон:
12V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Заштита Ниво:
IP68
Број На Модел На:
МК-led ip68
Led количина:
252pcs
димензија:
178*114mm
Емитуваат Боја:
Топло Бела / Кул Бело / Жолта / Црвена / Зелена / Сина
Апликација на методи:
12v лер подводни светилки
Опсег на примена:
led базен светлина
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ