.

.

Камерата Торба Случај Покритие За Samsung NX500-апарат nx200 NX300 NX20 NX30 NX3000 NX2000 NX1000 NX мини Водоотпорен рамо мини торба

Камерата Торба Случај Покритие За Samsung NX500-апарат nx200 NX300 NX20 NX30 NX3000 NX2000 NX1000 NX мини Водоотпорен рамо мини

DEN 401.00
DEN 431.52
-7 %
Количина на стоки

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Она што ќе добиете е иста како фотографии, но ве молиме љубезно им овозможи на аберации. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и твојот пост. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Такси превозот направени од страна на враќање на предмети ќе биде на товар на купувачот.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.) во полето за коментари во текот на исходот. Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакате да го купите, закажете потоа завршување на плаќање. Ви благодариме за разбирањето!
. Ние сме повеќе од среќни да го следат вашите упатства. Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (во однос на означување, пакување, декларации, фактури, и сл. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Опис :
Внатрешна структура : кој користи памук, која сунѓерот подлога, да се зајакне заштитата на објективот и камерата сила
Опремени со рака за да се олесни употребата на патување
Во средината со сунѓер партиција, отстранлив отстранлив DIY собранието, уникатен
Бренд нови футрола за Sony Камери
Shockproof оценка : 5 ѕвезди
Материјали : Најлон
Боја : Црна
Тежина : 200g
Внатрешни димензии(L x W x H) : 10 x 8 x 13cm
Компатибилен Со :
За Samsung NX500-апарат nx200 NX300 NX20 NX30 NX3000 NX2000 NX1000 NX мини
Answer : ___________________________ Note : Оваа слика е модел шоу, вистински производ нема мрежа!
Пакет се вклучени :
1 x Камера Случај Торба
1 x Рамо, рака
Се прикаже :
Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии.
Враќање/Поврат :
1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Внимание ве молам! Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Царинската :
Цел ќе биде прогласен како подарок или пониска вредност за да се минимизира вашиот сопствен е данок, и лесно обичај постапка.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите. Во светот Превозот , за Да ги намалите трошењето, секој објект ќе брод со следење БР. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Боја:
црна боја
Број На Модел На:
Дигитална Камера Торба Случај
Употреба:
Универзална,Батерија,Точка И Пука Камера,Mirrorless Систем Камера
Пакет:
Yes
Тип:
Камерата Кеси
Материјал:
Полиестер
Стил:
Чанти
Бренд Име:
HuWANG
Се вклопува:
За Samsung NX500-апарат nx200 NX300 NX20 NX30 NX3000 NX2000 NX1000 NX мин
боја:
Црна
R

Тие исто така купуваат со овој производ