.

.

5PK Празни Refillable Мастило Кертриџ одговараат за PGI525 CLI526, Одговараат за canon IP4850 IP4950 IX6550 MX885 MG5150 6250 ,со ЛАК чипови

5PK Празни Refillable Мастило Кертриџ одговараат за PGI525 CLI526, Одговараат за canon IP4850 IP4950 IX6550 MX885 MG5150 6250

DEN 479.52
Количина на стоки


Refillable кертриџ одговараат за PGI-525 CLI-526
Празни касети Без Мастило , со ЛАК чипови ,5 боја
ЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ :
Почитувани купувачи :
на poduct ние се продаваат strickly следи подолу параметар ,
пред да се направи исплата , ве молиме осигурете се дека имате прочитате подолу параметар форма
да aviod одберете погрешен CISS ,повеќето важни информации што треба да се обрне внимание за е кертриџ број ,ве молиме да се обезбеди кертриџ број е иста како и вашата машина
Модел
Refillable кертриџ одговараат за PGI-525 CLI-526
Тип Празни, без Мастило функција на Автоматско ресетирање на чипови , совршена изведба , бои PGBK Б.К., C ,M ,Y (5 бои) пакување заградени Сертификација ISO9001 : ISO14000 SGS Одговараат кертриџ
PGI 525 PGBK
CLI 526 Б.К.
CLI 526 C
CLI 526 M
CLI 526 Y
Потекло Zhuhai ,Guangdong , Кина Волумен 21ml Gbk , 11 ML Б.К CMY (Он-Пополнети) Забелешка Отстранете ја и Повторно инсталирајте назад на печатач
Одговараат на машина
CANON PIXMA IP4850 IP4950 Канон IX6550 Канон MG5150 MG5250 MG5350/ Канон MG6150 MG6250 MG8150 MG8250 Канон MX715 MX885 MX895 ( Европа ,Австралија , нов зеланд )

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Број На Модел На:
C-525-526-5EC
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Производот:
refillable касети
одговараат на касети:
Одговараат за PGI525 CLI526 касети
одговараат на машина :
одговараат за canon IP4850/IP4950 IX6550 MX885etc
чипови:
Со Авто-ресетирајте чипови
мастило:
Празен, без мастило
R

Тие исто така купуваат со овој производ