.

.

2 Пара АПЦ 11x4.7 Г.С. CCW Пропелер за Мулти-роторот Copter QuadCopter

2 Пара АПЦ 11x4.7 Г.С. CCW Пропелер за Мулти-роторот Copter QuadCopter

DEN 378.24
Количина на стоки


2 Пара АПЦ 11x4.7" Г.С. CCW Пропелер за Мулти-роторот Copter Quad Copter
Спецификации :
- Усвојува АПЦ материјал,супер отпорност
Големина на : 11x 4.7''
- Дијаметар на Окно : 6.0 mm
- Боја : Сива
- тежина : 15.3 g за секое
- Се препорачува wheelbase : 550-700 мм
- Се препорачува мотор : 650 KV - 1150 KV
- со 5mm 6mm дупка адаптер 4pcs во вкупниот
- 2 Пара (4 Парчиња) вклучуваат(1147 &1147 R)

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Пропелери
Материјал:
Пластични
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
R

Тие исто така купуваат со овој производ