.

.

20pcs/многу 10мм 4 pin LED Лента RGB Конектор, Со Машки игла Конектор За 5050 RGB Ленти бесплатен превозот.

20pcs/многу 10мм 4 pin LED Лента RGB Конектор, Со Машки игла Конектор За 5050 RGB Ленти бесплатен превозот.

DEN 720.00
Количина на стоки


Реден број : 10мм-4-Машки
Должина : околу 17cm
Спецификација : 10мм, 4pin
Предлага : SMD 5050 RGB Боја LED лента
Карактеристики
1. Поврзете led лента да се соблече
2. Заварување слободни, Timesaving, лесно да се поправи
3. Сигурна конекција
Забелешка
Кон конекторите на овој жица се за ленти кои PCB одбор ширина е 10мм, 4 PIN
Погоден за RGB боја SMD 5050 ленти .
Пакетот вклучува : 20pcs 10мм 4 Pin LED лента конектор

Бренд Име:
QINGYING
Број На Модел На:
10мм-4-Машки
is_customized:
xx
Примена:
Осветлување
R

Тие исто така купуваат со овој производ