.

.

25X Висок квалитет јасно покрие 4W/8W/12W/16W/20W T5 siamesed LED цевка светлина со 2835SMD LED чип изразат бесплатен превозот

25X Висок квалитет јасно покрие 4W/8W/12W/16W/20W T5 siamesed LED цевка светлина со 2835SMD LED чип изразат бесплатен превозот

DEN 6864.00
Количина на стоки


Item type тип : T5 Siamesed LED цевка светлина Влезен Напон : AC90 V-260 V Моќ : 4 W / 8 W / 12 W / 16 W / 20 W LED type : 2835 SMD LED Кол : 4 W 22 PCS / 8 W-44 PCS / 12 W-64 PCS / 16 W-86 PCS / 20 W-108 PCS Големина : 4 W 30cm / 8 W-60cm / 12 W90cm / 16 W120cm / 20 W150cm фактор на Моќ : >0.93 Прозрачна Флукс : 100-110lm/W Боја температура : Кул бело : 6000-6500 K Природата белата : 4000-4200 K Топло бела : 3000-3200 K Renderind индекс : >72 Работна температура : температурата на Околината : - 20~45 степен Работа Живот : >50000h Материјал : Алуминиумски + јасно покрие Функција : 1.Шел : алуминиум легура на материјали со стандарден T5 спецификација; PC покрива со млечно бела. 2.Извор на светлина : со ниска слабеењето процес енкапсулација на 2835 LED бела светлина. 3.Напојување : постојан струја; заштита од над-струја, во текот-напон, и висока температура, за да се обезбеди производи стабилни перформанси. 4.Совршено осветлување ефект, брз почеток, ниска потрошувачка на енергија, не ултравиолетови и инфрацрвени зраци 5.На температура на бојата може да биде топло бела, чиста бела и кул бело факултативна како по ваше барање Оваа ставка вклучува 25 PCS
Ние прифаќаме Alipay, Paypal, Western Union,Зачувам ,T/T итн.
Ние ќе ја испрати на парцели во рамките на времето покажа дека во овој оглас по купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна Aliexpress. Пратката не ги вклучува царина ЕМС : 5~9 работни дена. DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ : 3~6 работни дена. Ali Express Стандард за Испорака : 12 ~ 30 работни дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : 12 ~ 30 работни дена
Сите предмети ќе бидат 100% тестирани и се со security пакување пред породувањето. Ние и ветуваме на 3 години гаранција,Доколку постои било каков проблем, exluding лични фактор, Ние и ветуваме на repaire или промена на нови производи за клиенти. Ние во голема мера го цениме вашата позитивни повратни информации со 5 ѕвезди да ни се и ќе го сторат истото за вас. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас за решавање на било какви проблеми пред да замине повратни информации. Ние ќе ви одговори и понуди помош веднаш.
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објект,Купувачите треба да ги пријават на неисправни проблем во рок од 7 дена по приемот на објектот ,за замена или рефундирање на, ве Молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 90 дена, Ние ќе ви испратиме замена или понуда за наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. И купувачот зема на враќање такса. Ние ќе бидат одговорни за resending такса. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест за напред и назад товар.

Емитуваат Боја:
Природните бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
4W, 8W, 12W, 16W, 20W
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
Напон:
90-260V
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Зрак Агол(°):
120°
LED Чип Модел:
2835
Просечен Живот (часот):
5000
сертификација:
CCC
Бренд Име:
KINGGREEN
Должина:
I
База Тип:
I
R

Тие исто така купуваат со овој производ