.

.

Трговија на големо Трендовски Нови Оригами коњ Ѓердан коњ Накит Жените Изјава Ѓердан 12pcs/многу

Трговија на големо Трендовски Нови Оригами коњ Ѓердан коњ Накит Жените Изјава Ѓердан 12pcs/многу

DEN 804.00
DEN 1236.96
-35 %
Количина на стоки

коњ
pendant ѓердан е рачно изработени ѓердан,тоа е мода накит. Моден накит ќе се надополнуваат еден елегантен изглед и ќе го задржи вашиот најдобар пријател на ум во секое време!
Големина на : pendant мерки за прибл. 50*.30мм
Материјал : Цинк легура(олово и nickle бесплатно),Месинг Состојба : нова
Пакување : OPP Вреќа pendant ѓердан е рачно изработени ѓердан,тоа е мода накит. Моден накит ќе се надополнуваат еден елегантен изглед и ќе го задржи вашиот најдобар пријател на ум во секое време!
Забелешка : Овде можете продажба на мало,трговија на големо,капка превозот,изберете. Ако имате било какви прашања или каква било помош,можете да ме контактирате во секое време,јас би сакал да дадам се од себе за да ви помогнат. Ако имате било какви добри совети,можете да ни даде предлог.
Над 200$ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС.

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
P790
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
DANGGAO
Обликотшема:
Слика
R

Тие исто така купуваат со овој производ