.

.

2500mm HIWIN EGR30 линеарна водич железнички од тајван

2500mm HIWIN EGR30 линеарна водич железнички од тајван

DEN 7224.00
Количина на стоки

E-mail : e-mail од aliexpress 3.
Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.Како имаме долгорочна соработка на логистика . Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка . ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2.кога ви требаат нашите производи итна.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас.ние може да направи најдобро за вас
3.
Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог.UPS-от,FEX и така натаму) е многу скапо,ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.

Водич Ширина или Дијаметар:
30
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ