.

.

SP-30 30мм 1 3/16 аеродром Тешки Топката трансфер единица,SP30 250 / 300kgs капацитет воздух товар тип ролери подвижни имајќи

SP-30 30мм 1 3/16 аеродром Тешки Топката трансфер единица,SP30 250 / 300kgs капацитет воздух товар тип ролери подвижни имајќи

DEN 194.40
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$9.5 /10pcs
$17.67 /10pcs
$15.9 /5pcs
$1.45 /4pcs
$3.75 /4pcs
$0.88 /peice
$7 /8pcs
wy-приклучок-крај
SP-30, авионски карго аеродромот авиони стоки справување со топката пренос на единици :
30мм Тешки Топката трансфер единица,250 / 300kgs капацитет,SP-30 Евра тип топката лежишта
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Некои популарни модели на топката пренос на единици :

Тип:
Прозорецот Ролки
Материјал:
Јаглероден Челик,Достапни во не ' Рѓосувачки челик во различни цена
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SP-30
Бренд Име:
AHCELL
Главната Топката Материјал:
Хром Челик
Главната Топката Големина:
30мм, 1-3/16' инчен
Вчитување капацитет:
250kgs
Beaking капацитет:
300kgs
Нето тежина:
0.40 килограми
Преглед Големини:
види цртање
Примена:
пренос на маса,аеродром,линија за производство
Функција:
30мм главната топката со 250kgs капацитет
R

Тие исто така купуваат со овој производ