.

.

Lrregular Геометриски Облик Легура Ѓердан Ѓердан Мода Едноставен Стил Изјава Ѓердани Жените Накит Г-ѓа победи

Lrregular Геометриски Облик Легура Ѓердан Ѓердан Мода Едноставен Стил Изјава Ѓердани Жените Накит Г-ѓа победи

DEN 317.00
DEN 396.00
-20 %
Количина на стоки

Ако се меша цел повеќе од $200, со бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : 2018 Lrregular Геометриски Облик Легура Ѓердан Ѓердан Материјал : Алуминиум Квалитет : 100% Сосема Нов Висок Квалитет на Периметар : 45+8cm 2 Бои, изберете!Цел повеќе од 3 парчиња, Попуст 5% попуст

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
3.5 см
Број На Модел На:
N0164
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Г-ѓа победи
is_customized:
Yes
Функција:
прибор за облека
Место на Потекло:
yiwu, Кина (Копно)
боја:
Злато,Злато Се Зголеми
Повод:
Ангажирање , Подароци , Партија,Wlfare
Стилот 1:
ѓердан ѓердан
Стил 2:
изјава ѓердан
Стилот 3:
Легура Ѓердан
Периметар:
450+80mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ