.

.

5 x Мастило Касети Замена За HP 364 364XL HP364 XL HP364XL Photosmart премиум C410b C410d eStation C510a инк-џет Печатач

5 x Мастило Касети Замена За HP 364 364XL HP364 XL HP364XL Photosmart премиум C410b C410d eStation C510a инк-џет Печатач

DEN 564.00
DEN 705.12
-20 %
Количина на стоки


започнете
крајот
Compatibel За
Боја
Количина
Капацитет
364 XL
Црна
1
25ml
364 XL
Синозелена
1
15ml
364 XL
Магента
1
15ml
364 XL
Жолта
1
15ml
364 XL
Фото Црна
1
15ml
Компатибилен За HP Принтер Листата : Photosmart
D5445 D5460 D5463 D5468 C5324 C5370 C5373 C5380
C5383 C5388 C5390 C5393 C6340
C6350 C6380 C6375 7520 D7560 B8550 C6324
D5400 D7560 B110c
Photosmart премиум C309a C309g C309n C310a
C310b C310c C410a C410b C410d
Photosmart e Station C510a
Photosmart Плус B210b
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
Други
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
R

Тие исто така купуваат со овој производ