.

.

Трговија на големо 4 дворовиС Облик Преминал Кристално Јасно Бисери Разубавувањето Шиење Трим Rhinestones Трим Жените Чипка Намали T23

Трговија на големо 4 дворовиС Облик Преминал Кристално Јасно Бисери Разубавувањето Шиење Трим Rhinestones Трим Жените Чипка Намали

DEN 1351.00
DEN 1535.52
-12 %
Количина на стоки


Трговија на големо 4 дворови"С" Облик Преминал Кристално Јасно Бисери Разубавувањето Шиење Трим T23
Производ Детали
Пакет Компонента : 1 X 4 метри Meteral : Сребро + Кристал Големина : синџир : Приближно 3,5 мм -10мм во ширина(од најмалите до најширока), бисер : 5mm кристално : 3мм x 3мм Боја : Siver Обложено со Кристално Бела и боја на слонова коска Бисер Тежина : 50g/yd парична Казна изработка,убава и во деликатес. Appliques може да се користи за многу од вашите шиење,бележник и занает проект. Можете да го украсите вашиот облека,чанти,капи и сл. Пак нешто обична и едноставна во чиста мода.

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Rhinestones
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Voile
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Beaded
Ширина:
3.5
Број На Модел На:
t23
R

Тие исто така купуваат со овој производ