.

.

YUPARD XM-L2 led 30m T6 Нуркач Нуркање Водоотпорен подводни Headlamp Светлата велосипед светлина 3xAAA 1x18650 батеријата камп

YUPARD XM-L2 led 30m T6 Нуркач Нуркање Водоотпорен подводни Headlamp Светлата велосипед светлина 3xAAA 1x18650 батеријата камп

DEN 585.00
DEN 696.00
-16 %
Количина на стоки


Спецификации
LED type : КРИ L2 LED
Материјал : Алуминиум легура & ABS пластика
Светла боја : Бела
Објектот боја : Жолта & црна
Лумен : 1200 Lm
Напојување : 3 * ААА или 1 * батерија 18650 (не се вклучени)
Тип на прекинувач : Ротари прекинувач (On, off (исклучено) и одберете режим)
Водоотпорен : До 30m
Објектот големина : Прибл.9 * 6.7 cm / 3.54 * 2.64 во (Должина * Висина)
Објектот тежина : 124g / 4.38 оз
Пакет големина : 9.3 * 9 * 9cm / 3.66 * 3.54 * 3.54 во
Пакет тежина : 185g
Карактеристики
Направени од КРИ L2 LED, ултра сјајна.
3-режим на светлината : висок, низок, и strobe.
Водоотпорен дизајн, долг животен век.
Користење на напредни Алуминиум и ABS пластика со добра флексибилност, не е лесно да се скрши.
Со прилагодливи главата бенд за удобно да се стави на или полетување.
Headlamp може да биде нагоре и надолу на 90-степен ротација на главата, изложеност на било идеална позиција.
Широка употреба како велосипедизам, кампување, backpacking, лов, риболов, итни случаи и поправка дома, итн.
Пакет Се Вклучени
1 x нуркање светлина(не вклучуваат информации за батеријата и полначот)
1 x AAA носителот

Емитуваат Боја:
Бела
Тип На Објект:
Предните светла
Цел:
Кампување
Префрлете Го Режимот:
Одзумирате
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
yupard
Wattage:
10
Тип На Батерија:
ААА
Број На Модел На:
86
Водоотпорен:
Yes
Зрак Агол:
60°
сертификација:
CCC
Модел на LED Монистра:
L2
is_customized:
Yes
Тип На Светилка:
Возење велосипед
боја:
Бела
R

Тие исто така купуваат со овој производ