.

.

Лаптоп со Батерија за 13Z 13ZD 13ZR N301 M301 M301Z M301ZD M301ZR CFF2H 09VJ64 CEF2H

Лаптоп со Батерија за 13Z 13ZD 13ZR N301 M301 M301Z M301ZD M301ZR CFF2H 09VJ64 CEF2H

DEN 2056.80
Количина на стоки


1. Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов. 2. Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. 3. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање. 4. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен. 5. Нашата компанија има професионален технички инженер тим,кои можат да ви помогнат да се реши било каков технички проблем или ви даде секое бесплатна техничка водич услуга. Го Замени Дел Број :
CFF2 H
Компатибилен Лаптоп Модел :
M301 Z 13 ZR M301 M301 ZD 13 Z N301 Z
Совети :
1. Pls се задржи целосно полнење кога не го користите тоа
2. Pls се кандидира надвор од капацитетот, а потоа наполнете повторно
3. Мора да се чува суво, биланс на температура
4. Настрана од Огнот и Моќ
Слика :
Пакет :

Компатибилен Бренд:
DELL
Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
14.8 V
Бренд Име:
Ciboper Моќ
Број На Модел На:
CFF2H
Капацитетот На Батеријата:
3001 - 4000 MAh
Тип:
Li-Ion
Тип:
Li-Ion
Напон:
14.8V
боја:
Црна
Тежина:
403.80g
Големина:
272.70 x 60.40 x 20.40 mm
мобилен:
6 Клетки
Примена:
За clevo
Пакување:
Браун кутијата или да се прилагодите
Рок на плаќање:
Т/Т ВУ
Капацитетот На Батеријата:
3800mAh
R

Тие исто така купуваат со овој производ