.

.

Нови Пристигнување 6PCS Мешани Кристално Јасна Точка Кварц Груба Слобода Форма Гем Druzy Пурпурна Розова Камен Pendant Накит

Нови Пристигнување 6PCS Мешани Кристално Јасна Точка Кварц Груба Слобода Форма Гем Druzy Пурпурна Розова Камен Pendant Накит

DEN 1428.00
DEN 1622.40
-12 %
Количина на стоки

Нови Пристигнување 6 PCS Мешани Кристално Јасна Точка Кварц Груба Слобода Форма Гем Druzy Пурпурна Розова Камен Pendant Накит
Количина : вкупно : 6pcs/многу ,3pcs/боја
Камен Име : Аметист/ Роуз Кварц /Citrine
Големината и Обликот е нерегуларни
Здраво пријател,
: ) На сите овие Камен Се дојде во слични & Слобода форма !
Па ве молиме да се разбере дека Природниот камен сте го добиле само слични со слика го покажува !
: ) Ви благодариме !
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
a182
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
dankaishi
Обликотшема:
Круг
боја:
Citrine Аметист
Тип:
накит наоѓање
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Обликот:
Слободата Форма
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен
R

Тие исто така купуваат со овој производ