.

.

11 28cm Пена Зголеми Бакнување Топката Вештачки Декоративни Цвеќиња Свадба Централен Пена Цвет Топка

11 28cm Пена Зголеми Бакнување Топката Вештачки Декоративни Цвеќиња Свадба Централен Пена Цвет Топка

DEN 7920.00
Количина на стоки

Име на производ : Пена, се зголеми бакнување топката Цвет топка со Дијаметар : Прибл. 28cm Боја : Црвена, виолетова w/ бела, сина, жолта,бела,боја на слонова коска Директно фабрика продажба : Ние сме директни фабриката, тоа може да се прилагоди било која боја, која било големина, ако ви треба голема цел количина , ние ќе ги нудиме на нашите најдобра цена за вас . Тие се рачно изработени , па големина ќе бидат малку различни,можеби голема или мала,ви благодариме за вашето разбирање : ) детали за производот :
Црвена Боја :
Виолетова и бела меша :
Жешка розова и бела меша :
Жешка розова : )

Бренд Име:
Jarrey
Тип:
Трендафил
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
пена бакнување зголеми цвет топка:
28cm
Вештачки Декоративни Цвеќиња:
Свадба Централен
Пена Цвет Топка:
Бесплатен превозот
евтини:
Висок квалитет
Виси цвет топка:
Црвена, Топла розова, Виолетова w/бела,Сина, Жолта
R

Тие исто така купуваат со овој производ