.

.

1500mm HIWIN EGR15 линеарна водич железнички од тајван

1500mm HIWIN EGR15 линеарна водич железнички од тајван

DEN 3672.00
Количина на стоки

Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга.(разни превозот имаат различно време.може да се купи воздух mail.Тоа е десно.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа.ние можеме како што rquest.
Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.

Водич Ширина или Дијаметар:
15
Број На Модел На:
EGR15
Место на Потекло:
Тајван
Водич Должина:
100mm-6000mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ