.

.

Свила Шамија Заврши Печати Овошје Марами Foulard Shawls Hijab Луксузен Бренд Bufandas Кејп Главата Марами Прекумерно Плажа Крпа SF086

Свила Шамија Заврши Печати Овошје Марами Foulard Shawls Hijab Луксузен Бренд Bufandas Кејп Главата Марами Прекумерно Плажа Крпа

DEN 317.00
DEN 440.64
-28 %
Количина на стоки


Големина (CM) : 180 X90 CM
Пакет : OPP ВРЕЌА
Материјал : 100% Свилен Дамка
Свила Шамија Заврши Печати Овошје Марами Foulard Shawls Hijab Луксузен Бренд Bufandas Кејп Главата Марами Прекумерно Плажа Крпа SF086
1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ви благодариме за вашето разбирање. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.
2. Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење
Услуга
Ние ја прифати продажба на Мало,трговија на Големо,се Меша цел и Пад Брод .Ние нудиме голем попуст за промет на големо и мешани наредби.Можете да не контактирате за било какви прашања,тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања во рок од 24 часа.
Повратни информации
Ние сме некоја онлајн продавница, вашиот фидбек е многу важна за нас.
Кога ќе добиете предмети, може да се провери се за тоа внимателно.
Ако сте задоволни со нашите производи, ние ќе го цениме дека може да ни даде postive повратни информации.
Ако мислите дека ние треба да се подобри нешто, тоа е многу вид на вас да ни даде можност да го реши проблемот пред да остави негативни feeback.
Ние веруваме дека не постои разумно решение.
Благодарам многу! Имајте пријатен Шопинг ден!

Тип На Објект:
Марами
Бренд Име:
Phertiful
Шаблон Тип:
Геометриски
Материјал:
Свила,Полиестер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
FN086
Стил:
Моден
Марами Должина:
>175cm
Марами Тип:
Шамија
Одделот За Името:
Возрасни
Снабдување категорија:
место
Материјал:
Voile
Производот Категорија:
свила шамија
Применливи пол:
жена
Погоден за век:
Возрасни
Ткаењето метод:
обичен ткаат
Методи за обработка на:
Печатење
Популарната елементи:
Crimping
Функција:
засенчување
R

Тие исто така купуваат со овој производ