.

.

Фабриката за директна продажба rgb led базен 24W(24*1W) Par56 подводни led базен светлина Содржи далечинскиот управувач бесплатен превозот

Фабриката за директна продажба rgb led базен 24W(24*1W) Par56 подводни led базен светлина Содржи далечинскиот управувач бесплатен

DEN 5100.00
DEN 6000.00
-15 %
Количина на стоки

00 /парче
Новиот 2014 Единствена светла боја ip68 LED базен светлина 12 V лер подводни светилки PAR56 54 W(18*3 W),бесплатен превозот САД$ 120.
Враќање
1. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние само враќање на објектот цена, не вклучувајќи го и оригиналот на превозот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Излезна Моќност : 24 W
3.
Испорака
1.00 /парче
Фабриката за продажба led базен светлина 54 W (18*3 W) RGB Par56 12v лер подводни светилки ,Содржи далечинскиот управувач бесплатен превозот САД$ 125. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и вие.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.00 /парче
Фабриката за директна продажба rgb led базен 24 W(24*1 W) Par56 подводни led базен светлина Содржи далечинскиот управувач бесплатен превозот
Спецификации :
1. Животниот век : 50000-60000 часа
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.00 /парче
Фабриката за директна продажба 18 W RGB Par 56 RGB led базен fiberglass 252pcs led 12v лер подводни светилки,бесплатен превозот САД$ 80. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Димензија : 178x114mm
7 . УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.И одговор на вашите повратни информации на. Материјал : стакло
Превозот методи :
Ако сте од САД,ќе испрати ЕМС или DHL,само да потрае околу 10 работен ден,
Ако сте од друга земја,ние ќе ја испрати на пратката од страна на регистрирани Воздухопловната од страна на поштата,
Ќе биде потребно повеќе време,ви благодариме
Инструкции на далечинскиот управувач RGB тебе промена светат во првиот моќ или притиснете го копчето "Д" за да го вклучите светлото Switch off/on power секое време,бојата ќе биде променето со следната секвенца : Црвена→зелено→сино→RGB→RGB тебе промените бавно→RGB тебе се промени брзо→диско режим бавно→диско режим брзо→брзината е постојано менување на треперење ефект Инструкции на далечински управувач
1) Продолжи со притискање на копчето "А" да се направи 3 група предводена промена во седум фази : Црвена→зелено→сино→црвена+зелена→црвена+сино→зелена+сина→RGB
2) да се Продолжи со притискање на копчето "Б" за да се направи 3 група предводена промена во 3 начини : RGB тебе промена Диско режим Трепка промена
3) со Притискање на копчето "С" да се прилагоди на брзината на "А" и "Б"
4) со Притискање на копчето "Д" за да го вклучите/исклучите led светло
5) ќе ја ресетирате во 5 секунди по исклучување
6) На далечинскиот управувач можат да работат многу led светла synchronously
Услуга :
Ставката што сте ја купиле има 7 дена пари назад, 14 дена размена и една година поправка на гаранција. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.00 /парче
Фабриката за директна продажба 12 V LED базен светлина подводни светилки PAR56 72 W(24*3 W) RGB,Содржи далечинскиот управувач бесплатен превозот САД$ 135.

Тип На Објект:
Подводни Светилки
Бренд Име:
LUALS
Карактеристики:
24W PAR56 Подводни Светилки
Тело Материјал:
Стакло
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1 години
Примена:
Базен
сертификација:
CE,FCC,RoHS
База Тип:
Оптоварување
Напон:
12V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Заштита Ниво:
IP68
Број На Модел На:
МК-led ip68
Led количина:
24*(1W)Компјутери
димензија:
178*114mm
Име на производ:
12v лер подводни светилки
Со користење на опсег:
led базен светлина
Опсег на примена:
led светло за базен
Начин на употреба:
led rgb базен
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Wattage:
24W led rgb swimming pool
R

Тие исто така купуваат со овој производ