.

.

Refillable Кертриџ одговараат за T1711 - T1714 ,Одговараат за epson xp-103 xp-33 xp-203 xp-207 xp-303 xp-306 xp-403 xp-406 .Празен

Refillable Кертриџ одговараат за T1711 - T1714 ,Одговараат за epson xp-103 xp-33 xp-203 xp-207 xp-303 xp-306 xp-403 xp-406 .Празен

DEN 384.00
Количина на стоки


Refillable кертриџ одговараат за T1711-T1714 и T1701-T1704
Со Авто-ресетирајте чипови , Празен кертриџ
ЉУБЕЗНО ПОТСЕТУВАЊЕ :
Почитувани купувачи :
на poduct ние се продаваат strickly следи подолу параметар ,
пред да се направи исплата , ве молиме осигурете се дека имате прочитате подолу параметар форма
да aviod одберете погрешен CISS ,повеќето важни информации што треба да се обрне внимание за е кертриџ број ,ве молиме да се обезбеди кертриџ број е иста како и вашата машина
Модел
Refillable кертриџ одговараат за T1711-T1714 и T1701-T1704 Тип ПРАЗЕН кертриџ ( НЕМА МАСТИЛО) функција на Автоматско ресетирање на чипови , совршена изведба , бои Б.К C M Y пакување заградени Сертификација ISO9001 : ISO14000 SGS Одговараат кертриџ
T1701 T1702 T1703 T1704
T1711 T1712 T1713 T1714 Потекло Zhuhai ,Guangdong , Кина Волумен 12 ML по боја на мастило волумен Забелешка повторно да се движат и се ре-инсталира касети , за да го ресетирате Чипови Одговараат на машина
одговараат за : Epson XP 103/33/203/207/303/306/403/406 (RU и Јужна Африка)

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
R1711EC
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Производот:
refillable касети
одговараат на касети:
одговараат За T1711 -4 / T1701-4 серија
одговараат на машина :
Одговараат за XP - 103/33/203/207/303/306/313/413
is_customized:
Yes
чипови:
Со ЛАК чипови
мастило:
Празен, без мастило
R

Тие исто така купуваат со овој производ